Süper Lig Yolu

Kurumsal

Süper Lig Yolu Dergisi, 2017 Kasım ayında çıkarttığı ilk sayısıyla başta TFF 1. Lig olmak üzere 2 ve 3. Lig’i ele alan konseptiyle Türk spor medyasına merhaba demiştir. Türkiye’nin ilk ve tek birinci lig dergisi olma özelliği taşıyan dergi, ilk sayısından bu güne kamuoyunun takdirini ve beğenisini kazanmıştır. Ligde mücadele eden 18 takımdan özel röportajlar ve haberleri okuyucularıyla buluşturmanın yanı sıra, eğlenceli içerikleriyle spor tutkunlarına keyifli anlar yaşatmaktadır.

Genç, dinamik ve sınır tanımayan futbol tutkunu genç bir ekiple yola çıkan Süper Lig Yolu Dergisi, taraftardan yöneticisine, oyuncusundan teknik direktörüne kadar herkese yaklaştığı eşit mesafeyle yoluna emin adımlarla ilerlemektedir.

Kısaca diyeceğimiz o ki, “Süper Lig’e giden yol buradan geçiyor…”

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları superligyolu.com’a aittir. superligyolu.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar superligyolu.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.superligyolu.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. superligyolu.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the superligyolu.com. However, sometimes the superligyolu.com uses third parties to process your information. superligyolu.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the superligyolu.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the superligyolu.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the superligyolu.com and its services. When you use superligyolu.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the superligyolu.com cookies section of our full Privacy Policy

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tasarım ve Kodlama Janti Ajans tarafından yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanamaz.