Süper Lig Yolu Dergi Özel Sayısı’nda Neler Var?

0

Spor Toto 1. Lig’in merakla beklenen ilk ve tek dergisi Süper Lig Yolu özel sayısıyla e-dergi olarak okuyucularıyla buluştu.

Peki, birbirinden özel içeriklerin yer aldığı özel sayıda kimler var?

Spor Toto 1. Lig’de mücadele eden İstanbulspor’un başarılı teknik adamı Yalçın Koşukavak’ın kapağını süslediği sayıda birbirinden önemli oyuncu ve teknik adam hakkında merak edilen sorulara cevap bulacağınız gibi, çok değerli spor adamlarının da yazılarını okuyabilirsiniz.

Bu özel sayı itibariyle başlayan Avukat İsmail Çoşkun ile Spor Hukuku köşesinde futbolun hukuksal yönünü inceleyebilirsiniz.

Ayrıca, Eskişehirspor’un kadın taraftar grubu Neferiçelerin varoluş hikayesini bulacağınız sayı da Hazal Kütük ve Aslı Koç gibi kadın yazarlarında yazılarını bulabilirsiniz.

Süper Lig Yolu Dergi özel sayısında Sedat Şahintürk (Balıkesirspor), Özgür Özkaya (Gaziantep Gazişehir), Ziya Alkurt (Denizlispor) başta olmak üzere ligde top koşturan bir çok oyuncunun da bilmediğiniz yönlerini öğrenebilirsiniz.

Sarıyer Spor Kulübü’nde teknik direktörlük görevine getirilen Orhan Kaynak’ın, Küçük Orhan Efsanesi’nin doğuşuna tanıklık edeceğiniz gibi, futbolculuk kariyerine nokta koyduğu kulüpte başladığı teknik direktörlük kariyeri hakkında da bir çok soruya cevap bulabileceksiniz.

Galatasaray’a yaptığı ziyaretle spor kamuoyunda gündem olan Çinli Yatırımcı David Han Li’nin bu ziyaretinin detaylarını da ilk defa Tarkan Batgün ile Süper Lig Yolu Dergi Özel Sayısı’nda okuyabilirsiniz.

Kredi kartı ve havale yöntemiyle temin edeceğiniz Süper Lig Yolu Dergi Özel Sayısı’nı Satın almak için TIKLAYIN!

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here