Giray Bulak:”Puan Puandır”

0

Balıkesirspor Baltok Teknik Direktörü Giray Bulak, 1-1 berabere kaldıkları Tetiş Yapı Elazığspor maçına ilişkin, “İlk yarı dengeli bir oyun vardı, golden sonra oyun bizim elimize geçmişti. Biraz profesyonelce davranabilsek, pasa yönelebilsek galip bitirebilirdik ama puan puandır.” dedi.

Bulak, karşılaşmanın ardandan düzenlenen basın toplantısında, bir puan aldıkları için üzgün olmadıklarını söyledi.

Sezonun ikinci yarısında transfer yapmadıklarını, iki oyuncunun takımdan ayrıldığını hatırlatan Giray Bulak, şöyle devam etti:

“6 puanlık maçlar oynuyoruz. Ama bu 6 puanlık maçlar bitmeyecek. Salı günü de Rizespor ile 6 puanlık maç oynayacağız. Çünkü beraberlikler 3 puan, galibiyetler 6 puan. Şunu söyleyebiliriz; geçen hafta da 1 puanımız olsaydı, ondan önceki hafta da 1 puan alsaydık şimdi 32 puanımız olurdu. Şu 29 puan barajını geçtik bundan mutluyuz, 1 puan aldık üzüntülüyüz. 3 puan alabilirdik ama kaçan penaltı neticesinde 1 puan aldık. Onun için ‘1 puan 1 puandır’ diyeceğiz.”

Bulak, ligdeki takımların yeni transferlerle güç kazandıklarına dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Diğer takımlar 5-6 oyuncu alırken biz iki oyuncu kaybettik. Pozitif oyun bizim takımımızın anlayışı. Bu takım pozitif bir oyun oynuyor. İlk yarı dengeli bir oyun vardı golden sonra oyun bizim elimize geçmişti. Biraz profesyonelce davranabilsek, pasa yönelebilsek galip bitirebilirdik ama puan puandır. Çok da üzülmemek lazım. İnşallah burada kaybettiğimizi orada telafi edeceğiz.”

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here