Denizlispor’lu Cenk Güvenç:”Hocanın gidişi fazla etkilemez”

0

Spor Toto 1.LİG ekiplerinden Denizlispor’un kaptanı Cenk Güvenç, Reha Erginer’in ayrılığı sonrası önüne bakmaya devam edeceklerini ve şu an sadece önlerindeki Elazığspor karşılaşmasını düşündüklerini söyledi.

Ayrılığa yönetim kurulunun karar verdiğini söyleyen Cenk Güvenç, “ Yönetim ve Reha Erginer karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdılar. Bu olay bizi fazla etkilemeyecektir. Zor bir dönemdeyiz. Bizler saha içerisinde elimizden geleni yapmaya adapte olduk” dedi.

TARAFTAR BİZİ YALNIZ BIRAKMASIN
Elazığspor karşılaşmasını hakkında konuşan deneyimli oyuncu, “ Es-Es maçında hakem hatasıyla penaltıdan bir gol yedik. Yarım pozisyondan 2 farklı geriye düştük. Çok iyi oynamıştık ama olmadı. Beni asıl üzen taraftara istediğimiz sonucu veremedik. Takıma yeni katılan arkadaşlarımız var. Onlar fazla idman yapamadan maça çıktılar. Elazığspor maçında elimizden geleni yapacağız. Taraftarımız bizi Es-Es maçında olduğu gibi desteklerse bu günleri geride bırakırız. Artık önümüze bakacağız. Tek isteğimiz bir an önce çıkışa geçmek” ifadelerini kullandı.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here