Süper Lig Yolu

Erdem Özgenç Neden Ankaragücü’nü Tercih Ettiğini Anlattı

Erdem Özgenç Neden Ankaragücü’nü Tercih Ettiğini Anlattı
5 Okunma
15 Ağustos 2017 - 21:55

 TFF 1. Lig ekiplerinden Ankaragücü’nün yeni transferi Erdem Özgenç, Radyospor’da yayınlanan Haber Aktif programında Emrah Karalinç ve İlker Koç’un sorularını yanıtladı. Özgenç’in Radyospor’da yaptığı açıklamalar şu şekilde

Bursaspor’dan ayrılış süreci hakkında…

Bursaspor’da oynadığım dönemde maalesef istenmeyen olaylar yaşadık. Bursaspor büyük bir camia. Orada iyi arkadaşlıklar, dostluklar geliştirdim. Bursaspor’un iyi bir sezon geçirmesini umuyorum. Bursaspor taraftarlarına oynadığım dönemde bana verdikleri destekten ötürü teşekkür ederim.

“Buraya gelmemde İsmail Kartal’ın rolü büyüktür”

Ankaragücü’ne gelerek yeni bir sayfa açtım. Başka takımlardan da teklifler vardı. Burayı neden tercih ettim? Açıkçası burayı tercih etmemde İsmail Kartal’ın rolü büyüktür. Anlaşma sağladık ve burada olduğum için mutluyum.

Hedef Süper Lig”

TFF 1.Lig’deki hedefimiz belli. Buradan Süper Lig’e çıkmak. Ankaragücü iyi transferler yaptı ve iddialı bir kadro kurdu. Ben takıma biraz geç katıldım ama buradaki ortamın güzel olduğunu gördüm. Erzurumspor maçında iyi oynadığımızı düşünüyorum. Ben de takımda yer alıp Ankaragücü’nün başarısı için ter dökeceğim.

Ankaragücü taraftarlarına mesajı

Taraftarlarımıza mesajim var. Ankaragücü taraftarı takımı için ne gerekiyorsa yapıyor. Yapmaya da devam edeceklerdir. Taraftarlarımızdan beklentim bize destek vermeleri. Bir bütün olarak başarıya ulaşacağımızı düşünüyorum.

Kaynak: Ajansspor

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tasarım ve Kodlama Janti Ajans tarafından yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanamaz.