Süper Lig Yolu

Yeni bir heyecan… Yeni bir ruhla

Yeni bir heyecan… Yeni bir ruhla
3 Okunma
18 Haziran 2017 - 9:48

Adana Demirspor zor bir seneyi geride bırakarak, yeni bir yönetim ve yeni bir teknik heyet ile yoluna devam ediyor.

Adana Demirspor geleneğinin özünde yer alan “Demirspor’un öz çocuklarının yeri Demirspor olmalı” sözüne sahip çıkılmış ve Demirspor’un efsanevi isimlerinden Gürcan Aday’ın yeni sezon öncesi sportif direktörlüğe getirilmesi sağlanmıştır.

Geçmişte de Adana Demirspor başkanlığı yapan Mehmet Gökoğlu’nun planlı ve dikkatli bir şekilde yola koyulması, Demirspor’un geleceği açısından oldukça önem arzediyor.

Taraftarlardan oluşan bir proje ekibinin kurulması, Demirspor yönetimi ile Demirspor taraftarının iletişiminin sağlamlaştırılmaya çalıştırılması anlamına geliyor ve bu da taraftarın gönlünü okşuyor.

Bir taraftan da geçmişten ders almaksızın daha ilk dakikalardan itibaren Demirspor’a zarar verecek derecede ve Demirspor’un vaktini boşa geçirmesine neden olacak mahiyette tavır sergileyenler mevcut.

Adana Demirspor’un tüm Türkiye tarafından bilinen ve takdir edilen taraftarının bu tarz bir bilinçsizliğe müsade edeceğini zannetmiyorum.

Transfer sezonun başlamasıyla birlikte, taraftarlar da beklemeye koyuldu. Demirspor taraftarının yönetimden beklentisi, mali konuların da hesap edilerek hareket edilmesi vetransferde ince eleyip sık dokunması.

Demirspor armasına saygılı, formayı terletecek ve aldığı paranın hakkını verecek futbolcuların Demirspor ile buluşması dileğiyle…

Yönetim kuruluna ve teknik heyete bu zorlu süreçte başarılar diliyorum.

Her şey gönlünüzce olsun..

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Tasarım ve Kodlama Janti Ajans tarafından yapılmıştır. Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz içerik kopyalanamaz.