Yenileniyor
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyon
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkari
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • İstanbul
  • İzmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • K.Maraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
%-0,10
BIST 109.050
%0,35
Dolar 3,8495
%-0,02
Euro 4,5164
%-0,10
Altın 153,16
reklam REKLAM

Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu.

1573 defa okundu , kategorisinde, 28 Eyl 2017 - 15:46 tarihinde yayınlandı
Ziraat Türkiye Kupası 4. Tur Eşleşmeleri Belli Oldu.

Ziraat Türkiye Kupası’nda 4. tur eşleşmeleri belli oldu. Bu turda müsabakalar 24-25-26 Ekim’de yapılacak.

İşte eşleşmeler;

Anagold24 Erzincanspor – Teletet Mobilya Akhisarspor

Ankara Demirspor – Gazişehir Gaziantepspor

Batman Petrolspor A.Ş. – Denizlispor

Çorum Belediyespor – Trabzonspor

Edirnespor – Aytemiz Alanyaspor

Etimesgut Belediyespor – Antalyaspor A.Ş.

Eyüpspor – Gümüşhanespor

Fethiyespor – Adanaspor A.Ş.

Grandmedical Manisaspor – Hatayspor

Kahramanmaraşspor A.Ş. – Çaykur Rizespor A.Ş.

Kars 36 Spor – Altınordu A.Ş.

Keçiörengücü – Kardemir Karabükspor

Demir Grup Sivasspor – Kızılcabölükspor

Konya Anadolu Selçukluspor – Boluspor

Akın Çorap Giresunspor – Menemen Belediyespor

Niğde Belediyespor – Kasımpaşa A.Ş.

Ofspor A.Ş. – Evkur Yeni Malatyaspor

Orhangazi Belediyespor – Şanlıurfaspor

Ottocool Karagümrük – Osmanlıspor

Sarıyer – Adana Demirspor

Elazığspor – Sivas Belediyespor

Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Tire 1922 Spor

Gençlerbirliği – Tuzlaspor A.Ş.

Yeşil Bursa A.Ş. – Kayserispor

Yeni Altındağ Belediyespor – Bursaspor

İstanbulspor – Afjet Afyon

Bucaspor – Amed Sportif

Yorum Yaz